Jak dbać o dach? Proste wskazówki
Jak dbać o dach? Proste wskazówki

Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, często to rzeczy, których nie widać, mają największy wpływ. Ale jak zadbać o swój dach, kiedy nie zawsze widzisz to co najważniejsze?

Zapoznaj się z tymi wskazówkami dotyczącymi konserwacji dachu, aby upewnić się, że Twój dach jest w doskonałym stanie przez cały rok.

 

czytaj całość »
Dlaczego kładą żwir na płaskich dachach?

Na wielu budynkach komercyjnych z płaskim dachem (o niskim nachyleniu) często można zobaczyć żwir na szczycie dachu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego wykonawcy instalują żwir na płaskich dachach?

 

czytaj całość »
Komercyjne odwadnianie dachów i systemy odwadniające

Budynki komercyjne często mają płaskie lub nisko nachylone dachy, które wymagają specjalnych rozwiązań odwadniających. W tym artykule przedstawimy przegląd rodzajów systemów odwadniających odpowiednich dla budynków komercyjnych oraz materiałów i komponentów tych systemów. Omówimy również, jakiego rodzaju konserwacji wymaga system odwadniania dachu płaskiego.

czytaj całość »
Co należy wiedzieć o odwodnieniach dachowych?

Dach jest istotnym elementem każdej nieruchomości ze względu na jego podstawową rolę, jaką jest ochrona nieruchomości przed szkodami spowodowanymi przez wilgoć. Jednak bez odpowiedniego systemu odwadniania, zdolność dachu do utrzymania struktury wolnej od uszkodzeń spowodowanych wilgocią może być wkrótce zagrożona przez zastój wody z deszczu i śniegu.

czytaj całość »
Odwodnienia dachów mieszkalnych

Odwodnienie jest istotnym elementem każdego dachu budynku. Opcje odwadniania dla budynków mieszkalnych były wcześniej ograniczone do prostych rynien i rur spustowych. Obecnie są to tylko niektóre z dostępnych systemów odwadniania. Odpływy dachowe dla budynków mieszkalnych są integralną częścią każdego dachu; bardziej złożone style i projekty dachowe wymagają specjalnych odwodnień dachowych. Carolina Atlantic jest wiodącym dystrybutorem dwustopniowym, który dostarcza różne rodzaje, style i rozmiary najwyższej jakości wpustów dachowych od głównych producentów marek przemysłowych do naszych partnerskich sklepów detalicznych z zaopatrzeniem budowlanym na całym południu.

 

czytaj całość »
Znaczenie usuwania śniegu z dachów płaskich

W zimnym klimacie dach płaski może zebrać kilkadziesiąt centymetrów śniegu w ciągu zimy. Należy usunąć śnieg z płaskiego dachu, ponieważ może on stworzyć wiele problemów, jeśli zostanie pozostawiony tam, gdzie spadnie. Śnieg może zablokować dostęp do kluczowych elementów budynku lub nawet uszkodzić system odwadniania dachu lub inne części dachu poprzez rozmrożenie i ponowne zamrożenie. Istnieje wiele negatywnych skutków niezarządzanego śniegu na dachu komercyjnym, ale można ich uniknąć.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl